,,,,,,,,NİĞDE-BOR-BAYATKÖYÜ,,,,,,,,
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
,,,,,,,,NİĞDE-BOR-BAYATKÖYÜ,,,,,,,,

,,,,,,,,,,,,DOSLUK SİTESİ,,,,,,,,,,,

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

herkesin görüşünü bekliyoruz

2 posters
YazarMesaj
admin
admin
admin

Erkek
meslek : doganduran51@gmail.com/ bayatsitesi@hotmail.com

herkesin  görüşünü bekliyoruz Empty
MesajKonu: herkesin görüşünü bekliyoruz   herkesin  görüşünü bekliyoruz EmptyC.tesi Nis. 12, 2008 12:00 am

I love you sevgi deger sitemizin ziyaretçileri ve üyelerimiz lütfen sitemizdeki bazı degişikliklerin olmuş veya olmamıs gibi şöyle olsaydı nasıl olurdu diyen arkadaşlar lütfen elestiri sayfamıza yazmaları rica olur mümkünse bizleri sizler uyarın şimdiden sizlere çok teşekür ederim site admini . confused

En son Admin tarafından Paz Eyl. 28, 2008 8:43 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
http://www.bayat51.com
Gülşen Yılmaz (Ata)
kulanici
kulanici
Gülşen Yılmaz (Ata)

Kadın

herkesin  görüşünü bekliyoruz Empty
MesajKonu: Geri: herkesin görüşünü bekliyoruz   herkesin  görüşünü bekliyoruz EmptyÇarş. Nis. 16, 2008 12:27 pm

duran abi cok güzel ben sanki baktım mı kendimi bayat yollarında geziyor gibi hissediyom...yeni siteye üye olmakmı gerek?

CEVAB
----------------
Yedek siteye kayıta ihtiyaç yok herkese serbest olarak ayarladım ki siteye giremeyen ler de ordah üzlemlerini giderir diye belkide ora bakar gerçek sitemize bir şeyler yazar diye orası sadece sılayıt ve filim olaraktan kalacak şimdilik ( gerçek sitemize kayıt şart ve kuralara göre
sevgili gül ve tüm moderatorlara ve üyelere duyurulur sevgile esen kalın sitemizin admin den

herkesin görüşünü bekliyoruz
1 sayfadaki 1 sayfası